طراحی سایت
جمعه 3 خرداد 1398.
-
الجمعة 20 رمضان 1440.
-
May 24 2019.
-

گروه صنعتي فراديد افزار

بستن


گروه صنعتي فراديد افزار (FDA Industrial Group) فعاليت خود را در سال 1380 با طراحي سيستم هاي الكترونيك و رباتيك آغاز نمود. اهداف بنيادين FDA بر پيشبرد تكنولوژي روز دنيا و استفاده بهينه از انرژي استوار گرديد كه نتيجه آن امروز در چهار بخش اصلي شركت مشاهده مي شود :

بخش تحقيقات FDA متولی عرضه تکنولوژی روز جهان در طراحی و ساخت سیستم های رباتیک و الکترونیک می باشد. با توجه به گسترش تکنولوژی در عرصه صنعت، نخستین گام FDA جهت ورود به عرصه اتوماسیون، تحقیقات در زمینه سیسستم های رباتیک می باشد که در این خصوص جوایز و تقدیرنامه های متعدد را در مسابقات و جشنواره های مختلف از جمله جشنواره خوارزمی را ازآن خود نموده است.

گسترده ترین بخش FDA در زمینه اتوماسیون فعالیت می نماید. قسمتی از این فعالیت مربوط به اتوماسیون صنعتی می باشد . در این بخش FDA با همکاری با تولیدکنندگان متعدد و نامی در صنایع مختلف ، آنها را در خصوص به روز رسانی خط تولید و فن آوری محصولات یاری می دهد تا در نهایت با بهینه سازی و ارتقاء کیفی ، سهمی در نوآوری محصولات آنان ایفا نمايد.

قسمت ديگر اين بخش فعاليت در طراحي ، توليد و اجراي سيستم هاي اتوماسيون خانگي و ساختماني (Home Automation & BMS)  مي باشد كه درخشش گروه FDA  در این بخش پرواضح است. گروه FDA پس از تحقیقات متعدد درخصوص اتوماسیون خانگی و ساختمانی ، جهت پیشبرد اهداف اجرایی گروه، اقدام به طراحي و تولید محصولات زیر مجموعه اتوماسیون خانگی و ساختمانی نمود. این گروه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در این خصوص ، با تحقیق و بررسی علمی بازار و استفاده از متخصصين خود ، ارتقاء کمی و کیفی محصولات خود را در سرلوحه سیاست های خود قرار داده است. در زمينه مديريت مصرف انرژي ، FDA محصولات ، خدمات و دانش خود را به منظور خلق راه حل هايي براي استفاده بهينه از انرژي در ساختمان ها و سازمان ها به كار بسته تا بدين وسيله با مديريت هزينه ها و افزايش كاربري ، سازمان ها را به اهداف بنيادين خود رساند و افراد مختلف روياهاي آينده خود را براي يك خانه هوشمند و راحت به حقيقت نزديك نمايند.

بخش ديگر گروه FDA سيستم هاي Embedded مي باشد. در اين بخش FDA با بهره گيري از كادر مجرب خود در بخش توليد و R&D ، توانسته است گامي نوين جهت ارتقاء كيفي محصولات توليدي شركت ها و توليدكنندگان مختلف برداشته تا به واسطه اين تعامل ، آنها را در ارائه محصولاتي با تكنولوژي روز دنيا ياري دهد.

سرانجام سياست بنيادين و هدف نهايي FDA ، مهيا نمودن بهترين كيفيت در محصولات و خدمات پايا در سايه بهره وري از تكنولوژي روز دنيا براي تمامي مشتريان خود مي باشد و اين مهم با الهام از آينده تحقق مي پذيرد.

 

 

Alireza Ghahrood
شنبه, 26 ارديبهشت 1394
  Name:AlirezaGhahrood Sex:Male DOB&Age: 16/07/1986-28 MilitaryService:Exempt MaritalStatus:Single Nationality:Iranian Addr:Tehran-Shemiranat     Contacts   E-Mail: Alireza_Ghahrood@Yahoo.com Alireza.Ghahrood@Gmail.com  WebSite:www.AlirezaGhahrood.ir    C1=+989121964383,C2=+98 9193223345      MicrosoftCertificationStatus                                 ... ادامه مطلب...
IMAGE
برنامه ریزی کیفیت صنایع
چهارشنبه, 05 فروردين 1394
شرکت برنامه ریزی کیفیت با هدف ارتقا و انتقال تجربیات اینجانب شهرام رحیمی طراحی و ایجاد شد. دامنه کاری این شرکت در زمینه آموزش های تخصصی مدیریتی و استقرار انواع استانداردهای جاری در صنعت و همچنین مشاور و ارائه انواع گواهینامه استانداردهای مختلف فعالیت خود را آغاز کرده است.... ادامه مطلب...
IMAGE
نکو بهینه ماشین
دوشنبه, 03 فروردين 1394
شرکت نکو بهینه ماشین به عنوان نماینده انحصاری فروش دستگاه های تزریق پلاستیک شرکت HAIXING در ایران کار خود را از سال 1381 آغاز نموده است.  در این مدت، نزدیک به 1800 دستگاه تزریق پلاستیک به بیش از 700 متقاضی در سراسر کشور واگذار شده است. شرکت نکو بهینه ماشین همواره تلاش نموده است تا با... ادامه مطلب...
IMAGE
گروه صنعتي فراديد افزار
دوشنبه, 03 فروردين 1394
گروه صنعتي فراديد افزار (FDA Industrial Group) فعاليت خود را در سال 1380 با طراحي سيستم هاي الكترونيك و رباتيك آغاز نمود. اهداف بنيادين FDA بر پيشبرد تكنولوژي روز دنيا و استفاده بهينه از انرژي استوار گرديد كه نتيجه آن امروز در چهار بخش اصلي شركت مشاهده مي شود : بخش تحقيقات FDA متولی عرضه...
شما اینجا هستید: خانه شبکه همکاری شبکه همکاری گروه صنعتي فراديد افزار